Lesson Workshop

Eğitim

Sivil Gençlik ve Kültür Derneği olarak 3 Nisanda @OznurOzaslan eğitmenliği ve @basiruslu kolaylaştırıcılığında “Gönüllülük Eğitimi”düzenledik. 18 katılımcı ile keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik. Gönüllülük eğitimimize ev sahipliği için @bifsak’a teşekür ederiz.

….

Eğitim

Derneğimizin de kurucu üyesi olduğu @yerelgenclikagi ‘nin ilk toplantısı @PiGenclikDer ev sahipliğinde İzmir’de gerçekleşti. “İnsan Hakları ve Hak Temelli Çalışma Eğitimi’ne” derneğimiz adına Mazlum BUCUKA ( @zervanoo ) katıldı. Eğitimin ilk gününden görüntüler. #siviltoplum

…..

Eğitim

2 – 3 Mart tarihleri arasında @vahahubs tarafından düzenlenen @iac_berlin tarafından desteklenen “Topluluk ve İzleyici Kitlesi geliştirme” konulu ilk Tematik Atölye ve Ağ Atölyesine Derneğimiz adına Seyit Budak katıldı .

….

Eğitim

Dernek üyemiz Öznur ÖZASLAN @esitimkanlar tarafından düzenlenen “Gönüllü oyun elçileri” atölyelerine katılım sağladı.

Eğitim

Dernek üyemiz Dilan BULDAĞ @DengeDenetleme tarafından düzenlenen ” Bir Şehir Hayali ” atölyelerine katılım sağladı.

Eğitim

Derneğimizin üyelerinden Tuba BORAK Rengarenk Çocuk Hakları Akademisi’nin ( @rengarenkumutla ) 6. oturumunda Ezgi KOMAN (@darulmihen) ve Murat ABA kolaylaştırıcılığında Çocuk Haklarını İzleme, Belgeleme ve Raporlama başlığıyla gerçekleştirilen eğitime katılım sağladı.

Eğitim

Derneğimizi temsil eden Aslı Zeynep İNCİ, 22-23-24 Aralık 2020 tarihlerinde, STGM Derneği tarafından gerçekleştirilen “Toplumsal Değer Önerili İletişim Atölyesi” ‘ ne katılım sağladı.

Eğitim

Derneğimiz adına Seyit Ahmet BUDAK 12-13-19-20 Aralık 2020 14.00-17.00 saatleri arasında Bosch Alumni Network’ün desteği ve Pınar ÖZÜTEMİZ’in kolaylaştırıcılığında, Komünite Bodrum ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Hikayeler Toplulukları Nasıl Dönüştürür?” hikaye anlatıcılığı atölyesine katılım sağladı.