GÖNÜLLÜ OL!

Sivil Gençlik ve Kültür derneği olarak kurulduğumuz günden itibaren gençlik ve kültür alanı başta olmak üzere yerel ve ulusalda  hak temelli birçok çalışma yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Derneğimizin yaş ortalaması tamamen gençlerden oluşmakta ve gençlerin iradesi ile meydana gelmiş bir sivil toplum örgütüdür.

Yaptığımız çalışmalarda gönüllülük esasıyla çalışıp, temel motivasyonumuz gençlerin ve diğer toplumsal grupların bulunduğu toplulukta sosyal, ekonomik , kültürel hayata katılımlarının sağlanması, karar alma süreçlerine dahil olmasını sağlamak. Ayrıca gençlerin ve diğer bireylerin ilgi alanlarına göre gelişmelerini sağlayıcı ve kapasitelerini geliştirici imkanların oluşturulması veya bu alanların oluşturulması için savunuculuk faaliyetlerinde bulunmak.

Bu amaç doğrultusunda Derneğimizin kapasitesini artırmak, dernek içerisinde çeşitlilik sağlamak, toplumsal duyarlılığı daha fazla artırmak, daha geniş bir kitleye ulaşmak için gönüllü üye çağrısına çıkıyoruz. Sivil toplum alında gönüllü çalışma yapmak isteyen tüm gençler derneğimizin gönüllü üyesi olabilir.

Yapılacak değerlendirme sonucunda gönüllü grubuna dahil edilen gönüllü üyeler dernek faaliyet ve etkinliklerden doğrudan haberdar olabilecek ve dernek çalışmalarında aktif olarak görev alma imkanına sahip olacaklardır.

 

Gönüllü olmak için linke tıklayınız!

https://forms.gle/mindEiBwtvq2zFnj7

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ